Artiklar

OBS! Här hittar du artiklar som ingår i produkten Profildurk.
Prisbild: PW 202208

ArtNr Beskrivning Ytbehandling a´pris (SEK)
102000 102000 Infästningsögla Takbr. Komplett Varmförzinkad 184,00
102111 102111 Avslutningsbygel inkl.skruv Varmförzinkad 336,00
102111S 102111S Avslutningsbygel inkl.skruv Svartlackerad (RAL 9005) 435,00
102111R 102111R Avslutningsbygel inkl.skruv Rödlackerad (NCS S 5040-Y70R) 435,00
102111L 102111L Avslutningsbygel inkl.skruv Specialkulör 435,00*
102111G 102111G Avslutningsbygel inkl.skruv Grålackerad (RAL 7011) 435,00
103000 103000 Stag till takbrygga Varmförzinkad 114,00
103000S 103000S Stag till takbrygga Svartlackerad (RAL 9005) 131,00
103000R 103000R Stag till takbrygga Rödlackerad (NCS S 5040-Y70R) 131,00
103000L 103000L Stag till takbrygga Specialkulör 131,00*
103000G 103000G Stag till takbrygga Grålackerad (RAL 7011) 131,00
103030 103030 Stag bryggståndare Varmförzinkad 166,00
103030S 103030S Stag bryggståndare Svartlackerad (RAL 9005) 187,00
103030R 103030R Stag bryggståndare Rödlackerad (NCS S 5040-Y70R) 187,00
103030L 103030L Stag bryggståndare Specialkulör 187,00*
103030G 103030G Stag bryggståndare Grålackerad (RAL 7011) 187,00
103100 103100 Ståndare Varmförzinkad 636,00
103100S 103100S Ståndare Svartlackerad (RAL 9005) 730,00
103100R 103100R Ståndare Rödlackerad (NCS S 5040-Y70R) 730,00
103100L 103100L Ståndare Specialkulör 730,00*
103100G 103100G Ståndare Grålackerad (RAL 7011) 730,00
103500 103500 Överdel brygghållare Varmförzinkad 100,00
103500S 103500S Överdel brygghållare Svartlackerad (RAL 9005) 117,00
103500R 103500R Överdel brygghållare Rödlackerad (NCS S 5040-Y70R) 117,00
103500L 103500L Överdel brygghållare Specialkulör 117,00*
103500G 103500G Överdel brygghållare Grålackerad (RAL 7011) 117,00
103512 103512 Takbrygga Profildurk 1,2 m Varmförzinkad 718,00
103512S 103512S Takbrygga Profildurk 1,2 m Svartlackerad (RAL 9005) 740,00
103512R 103512R Takbrygga Profildurk 1,2 m Rödlackerad (NCS S 5040-Y70R) 740,00
103512L 103512L Takbrygga Profildurk 1,2 m Specialkulör 740,00*
103512G 103512G Takbrygga Profildurk 1,2 m Grålackerad (RAL 7011) 740,00
103523 103523 Takbrygga Profildurk 2,31 m Varmförzinkad 1 186,00
103523S 103523S Takbrygga Profildurk 2,31 m Svartlackerad (RAL 9005) 1 239,00
103523R 103523R Takbrygga Profildurk 2,31 m Rödlackerad (NCS S 5040-Y70R) 1 239,00
103523L 103523L Takbrygga Profildurk 2,31 m Specialkulör 1 239,00*
103523G 103523G Takbrygga Profildurk 2,31 m Grålackerad (RAL 7011) 1 239,00
103590 103590 Skarvplåt takbrygga hörn zm Varmförzinkad 463,00
104030 104030 Plastlock för 40x30 rör Plast 13,00
151001 151001 Fäste för vajerstöd Varmförzinkad 255,00
151002 151002 Ändfäste vajer Varmförzinkad 421,00
151003 151003 Vajerstöd klo Varmförzinkad 383,00
151004 151004 Vajerstöd spår Varmförzinkad 383,00
151007 151007 Ändterminal monterad på vajer Varmförzinkad 1 507,00
151008 151008 Vajer 8 mm Varmförzinkad 199,00
151010 151010 Löpare vajer öppen fzv Varmförzinkad 1 078,00
202723 202723 Rör 27 mm L=2300 mm zm Varmförzinkad 217,00
202723S 202723S Rör 27 mm L=2300 mm zm Svartlackerad (RAL 9005) 238,00
202723R 202723R Rör 27 mm L=2300 mm zm Rödlackerad (NCS S 5040-Y70R) 238,00
202723L 202723L Rör 27 mm L=2300 mm zm Specialkulör 238,00*
202723G 202723G Rör 27 mm L=2300 mm zm Grålackerad (RAL 7011) 238,00
851020 851020 Bultsats 10x20 Varmförzinkad 36,00
851030 851030 Bultsats vagnsbult Varmförzinkad 28,00
851502 851502 Muttersats ändterminal vajer Varmförzinkad 64,00
852111 852111 Bultsats u-bult 8x55 mm Varmförzinkad 43,00
861001 861001 Muttersats M10 fzv 10 st Varmförzinkad 30,00
861002 861002 Muttersats M10 fzv 20 st Varmförzinkad 58,00
861010 861010 Muttersats M10 fzv 100 st Varmförzinkad 261,00
861201 861201 Bultsats M10x20 fzv 10 st Varmförzinkad 60,00
861202 861202 Bultsats M10x20 fzv 20 st Varmförzinkad 115,00
861210 861210 Bultsats M10x20 fzv 100 st Varmförzinkad 459,00
865510 865510 Skruvsats självb. 5,5x22 mm rf 10st Varmförzinkad 107,00
954012 954012 Bricka 10,5x36x2 Rostfri A2 Varmförzinkad 10,00
m1033 m1033 Monteringsanvisning - Takbrygga » papper 0,00
m1034 m1034 Monteringsanvisning - Hörnbeslag takbrygga » papper 0,00
m1500 m1500 Monteringsanvisning - Kontrollpunkter på vajersystem » papper 0,00
m1501 m1501 Monteringsanvisning - Vajersystem på nockräcke » papper 0,00
m1503 m1503 Monteringsanvisning - Vajersystem på brygga » papper 0,00
m3531 m3531 Monteringsanvisning - Skyddsräcke » papper 0,00

* = ställkostnad tillkommer